نمایش 1–24 از 237 نتیجه

نمایش 12 24 36

بوشن جوشی سفید چینی گالوانیزه سایز 10

بوشن جوشی سفید چینی گالوانیزه سایز 10 بوشن جوشی سفید چینی گالوانیزه سایز 10، برای اتصال دو لوله فولادی با سایز 10 می باشد. دو سوی آن، به صورت مادگی یا ورودی می باشد. نحوه اتصال این قطعه به صورت دنده ای و روزه ای می باشد. متریال این محصول از آهن چکش خورده می باشد و برای انتقال سیالات مانند گاز و آب استفاده می گردد و خاصیت ضد خوردگی دارد. این محصول پس از اتصال باید به خوبی آب بندی و تست گردد. برای گالوانیزه کردن سطح بوشن جوشی سفید چینی گالوانیزه سایز 10، از آلیاژ روی استفاده می گردد. برای گالوانیزه کردن از دو روش سرد و گرم استفاده می شود.

بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 2

بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 2 در تاسیسات می تواند از بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 2 استفاده کرد و طول عمر سیستم های لوله کشی گالوانیزه بسته به شرایط منطقه می تواند تا 70 سال دوام بیاورد. شرایط شامل ناخالصی های آب، ضخامت روی و نزدیکی به شبکه های برق است و این بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 2 به ویژه برای مکان هایی با شرایط آب و هوایی نامناسب مفید است که می توان از آن برای کاربردهای خارج از منزل که به استحکام مکانیکی آهن گالوانیزه در شرایط آب و هوایی سخت نیاز دارند استفاده کرد.

بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 2.5

بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 2.5 امروزه مهم است که از بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 2.5 استفاده کنید که بتواند در برابر خوردگی و بیشتر مقاومت کند و به همین دلیل است که لوله های آهنی گالوانیزه و بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 2.5 برای سایت های انرژی خورشیدی محبوب هستند. مقاومت در برابر خوردگی تضمین می کند که سازه ها می توانند سال ها دوام بیاورند، حتی زمانی که در معرض عناصر خشن قرار می گیرند و بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 2.5 یک ماده ارزان قیمت است که اغلب می تواند برای چندین دهه دوام بیاورد و در عین حال می تواند شرایط سخت و محیط های سخت را نیز تحمل کند.

بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 3

بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 3 مسلماً استفاده از بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 3 دلیل خوبی دارد زیرا بیش از یک قرن است که محبوب بوده و بهترین انتخاب بسیاری از کارشناسان بوده است و از دوام لوله های آهنی گالوانیزه می توان برای مصارف مسکونی و تجاری استفاده کرد و ظاهر بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 3 اغلب با درخشندگی ظریف همراه است و این قطعات آهنی گالوانیزه ممکن است همیشه برای قطعات در مقیاس بزرگ مورد استفاده قرار نگیرند، اما معمولاً روی ریل ها، لوله ها، تیرها، ناودان ها و حصار ها یافت می شوند.

بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 4

بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 4 بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 4، برای اتصال دو لوله فولادی سایز 4 به یکدیگر می باشد. در دو سر این بوشن مادگی به کار رفته است که بر روی لوله ها روپیچ می شود. یکی دیگر از تفاوت های این محصول در جنس بدنه آن می باشد. بوشن جوشی سفید نیتکو گالوانیزه سایز 4 از جنس فولاد مقاوم می باشد و برای اینکه سطح آن را در برابر اکسیداسیون و خوردگی و استهلاک مقاوم کنند از یک لایه گالوانیک روی آن استفاده می کنند. پس از چفت کردن دو سر این اتصال، آن را آب بندی و تست می کنند.

بوشن جوشی سیاه چینی گالوانیزه سایز 4

بوشن جوشی سیاه چینی گالوانیزه سایز 4 بوشن جوشی سیاه چینی گالوانیزه سایز 4، برای متصل کردن دو سایز یکسان لوله فولادی به کار می رود در هر دو سو یک مادگی یا رزوه FNPT قرار دارد که به لوله ها چفت می شود. آب بندی و تست این اتصال از اهمیت ویژه برخوردار است و قابلیت انتقال گاز و آب را در دما و فشار متوسط دارد. ویژگی این محصولات در خاصیت ضد زنگ و ضد خوردگی آن ها می باشد که به کمک پوشاندن آن ها با آلیاژ روی صورت می گیرد. بوشن جوشی سیاه چینی گالوانیزه سایز 4 استحکام بالاتری نسبت به نوع بوشن دنده ای دارد.

بوشن جوشی سیاه چینی گالوانیزه سایز 6

بوشن جوشی سیاه چینی گالوانیزه سایز 6 بوشن جوشی سفید چینی گالوانیزه سایز 6، برای به هم متصل کردن دو لوله سایز 6 به کار می رود و از جنس آهن چکش خورده می باشد که سطح روی آن را با غرقاب کردن در حوضچه آلیاژ گالوانیک، گالوانیزه می کنند. به این وسیله خاصیت ضد خوردگی پیدا می کند و بافت آن دچار استهلاک نمی شود. هر دو سوی بوشن جوشی سفید چینی گالوانیزه سایز 6، به صورت مادگی می باشد که بر روی لوله ها روپیچ می شود. این اتصال برای عبور سیالات مانند گاز و آب با دما و فشار متوسط مناسب می باشد. این محصول باید پس از نصب و پیش از استفاده به خوبی تست گردد.

بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 2

بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 2 بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 2 در برابر خوردگی ناشی از قرار گرفتن در معرض اتمسفر مقاوم هستند و در معرض جو هستند. بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 2 به عنوان یکی از اتصالات مهم کاربرد دارند. بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 2 به طور گسترده در کاربردهای فولادی ملایم استفاده می شود که در آن نیاز به کنترل خوردگی احساس می شود و بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 2 در کاربردهای صنعتی متعدد، در کاربردهای سقف، در تابلوهای فضای باز و تابلوهای تبلیغاتی از جمله موارد دیگر استفاده می شود.

بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 2.5

بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 2.5 بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 2.5 از فولاد ساخته شده است. لازم به ذکر است که اگرچه بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 2.5 با چقرمگی است، اما نمی توان از آن برای آهنگری استفاده کرد و در حالی که بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 2.5 با عملیات سطح لوله نامگذاری می شوند. بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 2.5 در معرض هوا به راحتی زنگ نمی زند و به طور خاص، اتصالات لوله فولادی ما عمدتاً برای آتش نشانی و مهندسی تامین آب استفاده می شود. برای سفارش و خرید و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 3

بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 3 بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 3 و محصولات گالوانیزه را برای استفاده در کاربردهای مختلف خانگی و صنعتی در لوله کشی، ساخت ورق فلزی، در میان سایر موارد کاربرد دارد و بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 3 در برابر خوردگی جوی مقاومت می کنند و به آنها عمر طولانی و در نتیجه ارزشی نسبت به پول می دهد. که ما طیف وسیعی از اتصالات گالوانیزه مانند زانوهای فولادی و سربی، بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 3 را در انبار داریم لوله‌های سربی که در لوله کشی استفاده می‌شوند و ما همچنین طیف وسیعی از بوشن جوشی سیاه نیتکو گالوانیزه سایز 3 و درپوش هایی که با اتصالات گالوانیزه ما به هم متصل می شود.

بوشن گالوانیزه چینی سایز 2

بوشن گالوانیزه چینی سایز 2 بوشن گالوانیزه چینی سایز 2 قطعا ای می باشد که برای اتصال، خاتمه، کنترل جریان و تغییر جهت لوله کشی در بسیاری از صنایع مختلف استفاده می شوند و هنگام خرید بوشن گالوانیزه چینی سایز 2، کاربرد آن را در نظر بگیرید، زیرا بر نوع مواد، شکل، اندازه و دوام مورد نیاز تأثیر می گذارد. بوشن گالوانیزه چینی سایز 2 به صورت رزوه ای یا بدون رزوه در اشکال، سبک ها، اندازه ها و برنامه های مختلف بر اساس ضخامت دیواره لوله در دسترس هستند. برای مشاوره و خرید بوشن گالوانیزه چینی سایز 2 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بوشن گالوانیزه چینی سایز 2.5

بوشن گالوانیزه چینی سایز 2.5 بوشن گالوانیزه چینی سایز 2.5 بادوام ما 100٪ تحت فشار آزمایش شده و مستقیماً در کارخانه محافظت می شود. در اندازه های مناسب برای تمام برنامه های آب تجاری و مسکونی شما موجود است. بوشن گالوانیزه چینی سایز 2.5برای استفاده با آب آشامیدنی و اتصالات گالوانیزه دارای گواهینامه استاندارد و قانون بدون سرب هستند. البته همیشه قبل از شروع هر پروژه لوله کشی، کدهای لوله کشی و گاز محلی خود را بررسی کنید. برای سفارش و خرید و اطلاع از قیمت های بوشن گالوانیزه چینی سایز 2.5 با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید و از مزایای خرید از ما برخوردار شوید.

بوشن گالوانیزه چینی سایز 5

بوشن گالوانیزه چینی سایز 5 بوشن گالوانیزه چینی سایز 5 از آهن قوی ساخته شده است تا عملکرد قوی و قابل اعتمادی را ارائه دهد. بوشن گالوانیزه چینی سایز 5 از گالوانیزه قوی و مقاوم در برابر خوردگی را تولید شده و فشار کاری 125 PSI با حداکثر 300 PSI است. بوشن گالوانیزه چینی سایز 5 برای اصلاح و تعمیر لوله های موجود و همچنین ساخت و ساز جدید استفاده می شود و مواد گالوانیزه اتصال قوی و مقاوم در برابر خوردگی را تضمین می کند. برای سفارش و خرید بوشن گالوانیزه چینی سایز 5 با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.

بوشن گالوانیزه چینی سایز 6

بوشن گالوانیزه چینی سایز 6 بوشن گالوانیزه چینی سایز 6 را با لوله های چدنی در تاسیسات آب و فاضلاب استفاده می کنند و نصب ساده و مونتاژ این لوله های صنعتی با اتصالات لوله شما به هیچ مهارتی نیاز ندارد، آسان و سرگرم کننده است که با کیفیت بالا بوشن گالوانیزه چینی سایز 6 ما از مواد فولادی بادوام ساخته شده با استفاده از فناوری پیشرفته ساخته شده اند. بوشن گالوانیزه چینی سایز 6 با حفاظت از زنگ زدگی تولید می شود که لازم است برای سفارش و خرید و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.

بوشن گالوانیزه نیتکو سایز 2.5

بوشن گالوانیزه نیتکو سایز 2.5 در تولید بوشن گالوانیزه نیتکو سایز 2.5 زمانی که لایه روی به شدت تخریب می شود، روی محافظت شیمیایی الکتریکی را راه اندازی می کند. روی به عنوان اولین عنصر حل شد. روشن است که بوشن گالوانیزه نیتکو سایز 2.5 گالوانیزه گرم عملکرد ضد خوردگی بهتری نسبت به گالوانیزه سرد دارد که لایه آلیاژ روی و فولاد تشکیل می شود، بالای آن لایه روی خالص است. هنگامی که هوا لایه روی را خورد می کند، لایه محافظ کربنات روی پایه تشکیل می دهد. که دارای اثر ضد خوردگی هوا هستند. برای سفارش و خرید بوشن گالوانیزه نیتکو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بوشن گالوانیزه نیتکو سایز 6

بوشن گالوانیزه نیتکو سایز 6 یکی از اتصالات بوشن گالوانیزه نیتکو سایز 6 با انتهای نخی نر است که از فولاد با مواد گالوانیزه قوی برای دوام قطعه ساخته شده است که اندازه لوله با قطر بوشن گالوانیزه نیتکو سایز 6 برابر است و ضخامت دیواره آن به عنوان جدول 40 مشخص شده است. لوله فولادی گالوانیزه فقط برای استفاده در داخل ساختمان برای جلوگیری از زنگ زدگی لوله های رطوبتی استفاده می شود و این بوشن گالوانیزه نیتکو سایز 6 از مواد فولادی بادوام ساخته شده با فناوری پیشرفته تولید شده است. برای مشاوره و خرید بوشن گالوانیزه نیتکو سایز 6 با ما تماس بگیرید.

پل گالوانیزه چینی سایز 2

پل گالوانیزه چینی سایز 2 پل گالوانیزه چینی سایز 2 با وزن سبک، در نصب و ساخت راحت است و با عایق حرارتی و حفاظت از محیط زیست، لوله بهینه برای حفظ سلامتی و انرژی است و این قطعه با مقاومت در برابر حرارت، فشار و خوردگی، عمری طولانی بدون نشتی خواهد داشت. پل گالوانیزه چینی سایز 2 یک اتصال آنتی باکتریال محصولی با اثر ضد باکتریایی بالا و ماندگار است و با طراحی تمیز گالوانیزه خود ، لوله را غیر سمی و سالم از تجمع کثیفی نگه می دارد. برای مشاوره و خرید پل گالوانیزه چینی سایز 2 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پل گالوانیزه نیتکو سایز 3

پل گالوانیزه نیتکو سایز 3 پل گالوانیزه نیتکو سایز 3 یک اتصال آنتی باکتریال محصولی با اثر ضد باکتریایی بالا و ماندگار است و با طراحی تمیز گالوانیزه خود ، لوله را غیر سمی و سالم از تجمع کثیفی نگه می دارد. پل گالوانیزه نیتکو سایز 3 با وزن سبک، در نصب و ساخت راحت است و با عایق حرارتی و حفاظت از محیط زیست، لوله بهینه برای حفظ سلامتی و انرژی است و این قطعه با مقاومت در برابر حرارت، فشار و خوردگی، عمری طولانی بدون نشتی خواهد داشت. برای مشاوره و خرید پل گالوانیزه نیتکو سایز 3 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تبدیل 2.5 گالوانیزه چینی سایز 2

تبدیل 2.5 گالوانیزه چینی سایز 2 تبدیل 2.5 گالوانیزه چینی سایز 2، اتصالی می باشد که در دو سر آن به صورت دنده ای چفت می شود. رزوه بیرونی یعنی دنده نرینگی آن سایز 2.5 یعنی سوی بزرگتر می باشد که توپیچ می شود و رزوه مادگی و درونی سایز 2 می باشد که روپیچ می شود. این اتصالات با آلیاژ گالوانیک که غالبا از روی استفاده می شود، پوشانده می شوند تا در برابر اکسیداسیون و خوردگی و استهلاک مقاوم و تسلیح شوند. جنس بدنه آن ها نیز از فولاد مقاوم می باشد. تبدیل 2.5 گالوانیزه سایز 2 از محصولات یک برند با کیفیت وارداتی با قیمت مناسب می باشد.

تبدیل 3 گالوانیزه نیتکو سایز 2

تبدیل 3 گالوانیزه نیتکو سایز 2 تبدیل 3 گالوانیزه نیتکو سایز 2 یک قطعه اتصالی است که از یک قطعه لوله ساخته می شود که قسمتی در وسط دارد و برای جا دادن آچار لوله و برای سفت کردن یا شل کردن استفاده می شود. تبدیل 3 گالوانیزه نیتکو سایز 2 می تواند فولاد ضد زنگ یا فلز دیگری باشد. نوک شش گوش دارای نخ هایی در هر انتهای آن است که برای اتصال دو اتصالات یا لوله دیگر استفاده می شود. هنگام اندازه گیری، طول تبدیل 3 گالوانیزه نیتکو سایز 2 شامل ناحیه نخ در هر انتها می شود و این قطعه با یک آچار مسیر را تبدیل کند.

تبدیل 3 گالوانیزه نیتکو سایز 2.5

تبدیل 3 گالوانیزه نیتکو سایز 2.5 تبدیل 3 گالوانیزه نیتکو سایز 2.5، برای اتصال و تبدیل لوله سایز 3 به لوله سایز 2.5 می باشد. این محصول در لوله کشی سیالات گاز، آب، هوا کاربرد دارد. تبدیل 3 گالوانیزه نیتکو سایز 2.5 در دو سو دارای اتصالات دنده ای می باشد و چفت می گردد. سوی بزرگتر رزوه بیرونی دارد که توپیچ می شود و سوی کوچکتر روزه درونی دارد و روپیچ می شود. جنس این کالا از آهن چکش خورده می باشد که با لایه ای از آلیاژ گالوانیزه می شود. این لایه آن را در برابر اسیدیته محیط و تغییرات آب و هوایی حفظ می کند و مانع فرسودگی آن می شود.

تبدیل 4 گالوانیزه چینی سایز 3

تبدیل 4 گالوانیزه چینی سایز 3 تبدیل 4 گالوانیزه چینی سایز 3 رزوه ای در یک انتها در بالا، بستن و آب بندی اتصال لوله را برای لوله کش آسان می کند. در تولید تبدیل 4 گالوانیزه چینی سایز 3 آزمایشگاه های ابزار دقیق گاز از این اتصالات لوله و شاخه ها نیز استفاده می شود. تبدیل 4 گالوانیزه چینی سایز 3 یکی از اتصالات بسیار محبوب است و تبدیل 4 گالوانیزه چینی سایز 3 یکی از اتصالات مهم در تاسیسات لوله می باشد و درست مانند مهره شش گوش، شکلی شش ضلعی دارد. برای خرید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

تبدیل 4 گالوانیزه نیتکو سایز 2.5

تبدیل 4 گالوانیزه نیتکو سایز 2.5 تبدیل 4 گالوانیزه نیتکو سایز 2.5، یک نقطه اتصال بین دو لوله با سایزهای 4 و سایز کوچکتر 2.5 می باشد. این اتصال از نوع رزوه ای می باشد. قطعات گالوانیزه را بر اساس استاندارد ASME B16.11 می سازند و رزوه آن را بر اساس استاندارد NPT تولید می کنند. این اتصال باید پس از نصب به خوبی آب بندی و تست گردد تا ایمن باشد. تبدیل 4 گالوانیزه نیتکو سایز 2.5، در برابر تغییرات محیطی مقاوم می باشد و دچار فعل و انفعالات شیمیایی نمی شود. جنس بدنه آن از فولاد مقاوم می باشد که در برابر آسیب و تخریب استحکام مطلوبی دارد.

تبدیل 5 گالوانیزه چینی سایز 3

تبدیل 5 گالوانیزه چینی سایز 3 مواد اتصالات تبدیل 5 گالوانیزه چینی سایز 3 باید برای سیال مورد استفاده مناسب باشد و اساساً باید مانند لوله های مشابه آنها باشد و فولاد ضد زنگ با مقاومت عالی در برابر آب، روغن و خوردگی برای لوله های آب، نفت و گاز استفاده می شود. تبدیل 5 گالوانیزه چینی سایز 3 اجزایی برای اتصال و انشعاب لوله برای سیالاتی مانند مایع، هوا و گاز هستند. آنها شامل زانویی برای اتصال رزوه های نر و ماده با قطرهای مختلف، سه راهی و اتصالات متقاطع برای انشعاب تبدیل 5 گالوانیزه چینی سایز 3 برای اتصال لوله بین رزوه های نر می باشند. برای خرید تماس بگیرید.